KOJI VAM JE LJEPŠI? / Lewandowski zabio golčinu za vodstvo, a onda je stigao nevjerojatan odgovor braniča Hannovera

Poljska će na Svjetskom prvenstvu igrati u skupini H zajedno sa Senegalom, Kolumbijom i Japanom

8.6.2018.
23:06
Screenshot

Poljska nogometna reprezentacija ugostila je Čile u prijateljskoj utakmici na stadionu Miejski u Poznanu. U posljednjoj provjeri trupa Adama Nawalke poljaci nisu uspjeli doći do pobjede iako su vodili 2:0 u prvom poluvremenu.

Krasni potezi

Vodeći pogodak na susretu bio je djelo Roberta Lewandowskog. Prekrasnim udarcem s vrha kaznenog prostora poslao je napadač Bayerna loptu u mrežu.

Samo četiri minute kasnije domaćini su povisili vodstvo preko Zielinskog. U 38. minuti je Diego Valdes smanjio, a najljepši trenutak utakmice dogodio se u 56. minuti kada je Miiko Albornoz zabio dalekomentim udarcem iz voleja.

Poljska će na Svjetskom prvenstvu igrati u skupini H zajedno sa Senegalom, Kolumbijom i Japanom, dok Čile premda je aktualni prvak Južne Amerike, nije uspio izvaditi vizu za Rusiju.