BARCELONA SE IZBLAMIRALA NA GOSTOVANJU KOD LEVANTEA: / Messi zabio iz penala, a onda je sve krenulo nizbrdo

Ivan Rakitić ostao je na klupi Barcelone koja je i dalje vodeća na ljestvici sa 22 boda

2.11.2019.
18:11

Nevjerojatan kiks doživjela je Barcelona na gostovanju kod Levantea. Lionel Messi i društvo poveli su i činilo se da će to biti nova tri boda, ali domaćini su fantastično preokrenuli i slavili s 3:1.

Sve je krenulo dobro za Barcelonu. Lionel Messi u 38. je minuti realizirao kazneni udarac i takvim se povoljnim rezultatom za goste zaključilo prvo poluvijeme.

U drugom je dijelu Campana nakon odličnog presinga Levantea završio u šansi za gol koju je iskoristio na najbolji mogući način.

KOVAČ STIGAO 'KUĆI' PA DOŽIVIO DEBAKL: /

Bayern popio petardu i hrvatskog trenera gurnuo u jako tešku situaciju

Levante je u razdoblju od 61. do 68. minute postigao čak tri pogotka kojima je preokrenuo rezultat u svoju korist. Nakon Campane zabio je bivši igrač Real Madrida Borja Mayoral (63'), a preokret je zaključio Radoja..

Ivan Rakitić ostao je na klupi Barcelone koja je i dalje vodeća na ljestvici sa 22 boda, jednim više uz utakmicu više od drugog Reala iz Madrida koji od 21 sat igra protiv Betisa, dok je Levante osmi sa 17 bodova.

Još jedna pobjeda kluba iz Valencije

Ranije u subotu je i u prvom susretu klubova iz Barcelone i Valencije slavio onaj iz Valencije. Valencia je kao gost preokretom svladala Espanyol sa 2:1. Domaći su poveli preko Marca Roce (31-11m), izjednačio je Dani Parejo (69-11m), a pobjedu gostima osigurao je Maxi Gomez (80).

Deveta Valencia ima 17 bodova, dok je Espanyol pretposljednji 19. s osam.