Parma uzela bod / Kapetan Mandžukić naljutio Allegrija: 'Ne možeš se tako poigravati'

Juventusov trener kritizirao je svog kapetana zbog situacije koja je Juventus koštala pobjede nad Parmom

3.2.2019.
8:30
AP Images

Massimiliano Allegri nije bio nimalo zadovoljan odlukom Marija Mandžukića u 93. minuti da vrati loptu prema svom golu. On ju je, naime, pokušao zadržati uz korner zastavicu, a kada je shvatio da neće moći, vratio ju je prema svom golu tražeći suigrače. Na njegovu žalost gosti su došli do lopte i Gervinho je zabio za 3:3.

"Spustili smo gard nakon što smo poveli s 3:1 i onda se dogodilo to izjednačenje. Ne možeš tako igrati s loptom kod korner zastavice u 93. minuti. Koncepcijski je potpuno pogrešno tako je zadržati u igri. Samo je izbij", poručio je ljutiti Allegri Mandžukiću.