NEPOPRAVLJIVI LUIS /

Kanibal Suarez se vratio: Pojavila se snimka, pokušava li to on ugristi protivnika?

Suarez je poznat po tome da zna ugristi

11.7.2024.
14:03

Kolumbija je pobijedila Urugvaj 1:0 golom Jeffersona Lerme u 39. minuti, i plasirala se u finale Copa Americe u kojemu će igrati protiv Argentine, a utakmicu je zasjenio kaos koji se dogodio nakon nje.

COPA AMERICA /

Kolumbija u finalu, nakon utakmice nastao pravi kaos. Nunez se tukao s navijačima

Unatoč vodstvu Kolumbija se našla u problemima na samom kraju prvog dijela jer je tada drugi žuti karton zaradio Munoz.

Uz igrača manje Kolumbija je kroz cijelo drugo poluvrijeme izdržala urugvajske napade i sačuvala minimalno vodstvo koje je bilo vrijedno odlaska u finale. Najbolju šansu za Urugvajce propustio je Luis Suarezkoji je u 72. minuti pogodio okvir vrata.

Suarez se u utakmici protiv Kolumbije istaknuo i jednim nesportskim potezom. Pojavila se snimka na kojoj je on na protivničkog igrača krenuo zubima i izgledalo je kao da ga pokušava ugristi za vrat.

OVDJE možete pogledati kako je to izgledalo.

Ne zna se je li uspio u tome, ali i da je to bi bilo karakteristično za njega jer je Suarez u prošlosti postao poznat po tome da zna ugristi protivnika.