KAKVA DRAMA U BIH: / Željezničar izgubio u derbiju, Zrinjski preokretom stigao na korak do naslova!

Velika drama dogodila se danas u pretposljednjem, 9. kolu Lige za prvaka u BiH, a na vrhu ljestvice došlo je do promjene, umjesto Željezničara prvi je Zrinjski koji je na korak do naslova!

20.5.2017.
21:09
Screenshot/YouTube

Željezničar je poražen u gradskom derbiju na Koševu gdje je Sarajevo slavio s 1:0, dok je Zrinjski s igračem manje uspio preokrenuti kod Radnika i slaviti golom iz penala u 94. minuti 2:1.

Kajkut dvostruki strijelac za Zrinjski

Momačd Blaža Sliškovića gubila je 0:1 do 50 minute, kad je i ostala s igračem manje, isključen je PeroStojkić, a Dino Beširović pogodio je iz slobodnjaka za vodstvo domaćina. Međutim, Saša Kajkut u 77. izjednačio iz kontre, a isti igrač je u sudačkoj nadoknadi zabio s bijele točke.

Strijelac za Sarajevo u 111. sarajevskom derbiju bio je Amer Bekić, a sad i "bordo" momčad ima izgleda za titulu. Na vrhu vodi Zrinjski s 61 bodom, Željezničar ima 60, a Sarajevo 59 bodova, kolo prije kraja. U zadnjem kolu igraju Zrinjski - Sloboda, Željezničar - Radnik i Krupa - Sarajevu.