KIKSEVI FAVORITA / Lideri Serie A i Bundeslige prosuli bodove: Barcelona primila pet 'komada' i izgubila

Pregled događanja u elitnom nogometu

27.1.2024.
20:43

Juventus je ostao na prvoj poziciji Serie A, iako je kiksao protiv Empolija. Poljak Milik je isključen u 18. minuti, te je tako gotovo cijelu utakmicu ostavio svoju momčad na cjedilu.

SJAJNO ULETIO /

Bizarna situacija na utakmici Nike Kovača: Sudac dobio nokaut, zamijenio ga je gledatelj

Dušan Vlahović je u 50. minuti doveo domaćine u vodstvo, dok je stvari na početak vratio Baldanzi pogodivši za 1:1, a to je bio i krajnji rezultat utakmice.

Stara Dama je prva na ljestvici, ima dva boda više od Intera, ali i dvije utakmice više. Empoli je ostao na pretposljednjem mjestu.

Bayer Leverkusen je četvrti put ove sezone prosuo bodove, a još uvijek je neporažen u svim natjecanjima. Odigrali su "nulu" sa Borussijom Mönchengladbach. Ostali su prvi na ljestvici s dva boda više od Bayerna.

Utakmica između Barcelone i Villarreala bila je posebna priča, Žuta podmornica je povela 2:0, Barcelona se preokretom vratila na 3:2, a Villarreal je s tri pogotka zaredom uzvratio i pobijedio 5:3.

Napetu završnicu Europskog prvenstva možete pratiti na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO.