VATRENI JE HIT / Jeste li primijetili što je Gvardiol napravio za vrijeme utakmice? Svi bruje o njegovom potezu

Branič se kansije javio n aInstagramu i pohvalio svojim potezom

25.11.2021.
11:42

Da ne postoji drama u posljednjem kolu oko klubova koji nastavljaju natjecanje u osmini finala pobrinuo se Leipzig koji je razbio Club Brugge u gostima s 5-0. Apsolutno sve u ovom susretu bilo je riješeno u prvom poluvremenu nakon kojeg su gosti vodili 4-0. Dva gola je postigao Šveđanin Forsberg (jedan iz jedanaesterca), dok su po jedan dodali Nkunku i Andre Silva. U nadoknadi je još jednom domaću mrežu naciljao Nkunku.

Hrvatski reprezentativac Joško Gvardiol igrao je do 80. minute za Leipzig koji sada ima četiri boda kao i Club Brugge te će se u zadnjem kolu boriti za Europsku ligu.

Hrvatski reprezentativac, inače, postao je hit na društvenim mrežama zbog poteza nakon prvog gola svoje momčadi. Dok su igrači slavili on im se krenuo pridružiti, a u tom trenutku domaće pristalice zasule su ih čašama piva. Gvardiol je pak jednu od njih vrhunski odbacio ramenom, što možete pogledati ovdje.