OVO SE RIJETKO VIĐA / Komedija na Otoku: Pogledajte kakav je gol primio reprezentativni vratar Engleske, a na kraju je spasio momčad od poraza

U sudačkoj nadoknadi poluvremena

2.9.2023.
15:02

Everton je na gostovanju kod Sheffield Uniteda primio nevjerojatan pogodak. Nakon što su u 14. minuti došli u vodstvo preko Doucourea, Sheffield se vratio u igru već 20 minuta kasnije. A onda se u nadoknadi dogodilo nešto što se jako rijetko viđa.

GRADSKI DERBI /

Čekićari pobjedom preuzeli vrh ljestvice: Ovo im je najbolji ulazak u sezonu otkad je Premier lige

Archer je primio loptu na lijevoj strani i potegnuo u suprotni kut vratara Evertona, a lopta se od stative odbila u Pickfordova leđa. Stadion je eruptirao, a Evertonovi igrači nisu mogli vjerovati što se dogodilo, pa tako ni sam Pickford koji je kroz sarkastični smiješak prokomentirao nevjerojatnu situaciju.

Na kraju, utakmica je završena rezultatom 2-2, konačan rezultat postavio je Danjuma. Jordan Pickford u 99. minuti spasio je Everton od poraza obranivši dva udarca u nizu, pritom oba skrenuvši u okvir vrata.

FNC 12 iz pulske Arene ekskluzivno ćete 2. rujna moći gledati na streaming platformi Voyo.