JESTE LI SKUŽILI ŠTO JE MODRIĆ NAPRAVIO PRIJE NEGO JE DONIO REALU POBJEDU? / Navijači su ostali u čudu, no postoji objašnjenje

Zaintrigirao je ovaj ritual mnoge poklonike Reala koji su na Twitteru poveli pravu raspravu o Modrićevom ritualu. Evo što su sve pisali.

25.10.2020.
8:40

Nogometaši madridskog Reala slavili su u subotu pred večer, u najvećoj utakmici španjolskog nogometa, protiv rivala Barcelone na Camp Nou s 3:1 (1:1), a pobjedu “kraljevskog kluba” zapečatio je kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić lijepim pogotkom u 90. minuti. Bio mu je to ukupno treći gol sezone, drugi uzastopni nakon Šahtaru u Ligi prvaka.

Strijelci za Real bili su Federico Valverde (5'), Sergio Ramos (63'-11m) i Luka Modrić (90'), a za Barcelonu Anssu Fati (8').

Luka je u igru ušao u 69. minuti umjesto Valverdea i odigrao odlično, a sve je okrunio golom za potvrdu pobjede Reala na samom kraju.

[FOTO] LUKA JE NEŠTO POSEBNO: Trenutak za pamćenje, prizori za vječnost