JELIČIĆ RAZVALIO KOMENTAROM: / U par rečenica pojasnio zašto je pobjeda Ajaxa nabolja stvar koja se dogodila nogometu

Prvo su izbacili aktualne prvake, a potom i najveće favorite

17.4.2019.
16:29
Screenshot

Nogometaši Ajaxa plasirali su se u polufinale Lige prvaka nakon što su u utorak navečer u Torinus vladali Juventus s 2-1 u uzvrantoj utkamici četvrfinala. Juventus je poveo u 28. minuti. Miralem Pjanić je izveo korner, a Cristiano Ronaldo glavom pogađa za 1-0. Međutim, Ajax je brzo stigao do poravnanja. U 34. minuti veznjak Donny van de Beek zabija za 1-1, a taj je rezultat ostao do kraja prvog poluvremena.

LEGENDA JUVENTUSA SE POKLONILA AJAXU: /

'Tehnički su izvrsni, ali više me dojmila jedna druga stvar...'

Ajax je u nastavku potpuno preuzeo kontrolu utakmice, a Juve je djelovao bespomoćno.

Nogometni zaljubljenici oduševljeni

I kad nisu uspjeli pogoditi iz izrađenih akcija, nogometaši Ajaxa su zabili iz prekida. U 67. minuti Lasse Schöne je izveo korner, a stoper Matthijs de Ligt glavom trese mrežu i odvodi nizozemski klub u polufinale gdje će igrati sa boljim iz dvoboja između Tottenhama i Manchester Cityja.

Ovakav rasplet oduševio je mnogobrojne nogometne poklonike. Među njima i nekadašnjeg igrača Hajduka i Dinama Joška Jeličića. Svoje oduševljenje izrazio je putem Instagrama.

"Nogomet, to ste vi. Vratili ste vjeru u stvaranje, ideju i ljepotu nogometne igre. Kapa do poda treneru, igračima i navijačima Ajaxa. #ijanavijamzaajax #imojisinovi #isvikojivolenogomet", poručio je.