HOĆE LI OPET DOBITI PRILIKU? / Jakirović otkrio zašto je ostavio izvan sastava Josipa Drmića: 'Mora malo čekati '

Zanimljivo je da nije prvi put ove jeseni da se trener Dinama odlučio za takav potez, no za jučerašnju utakmicu je dodatno čudno jer Sandro Kulenović nije mogao igrati zbog tri žuta kartona...

26.11.2023.
10:01
Luka Stanzl/PIXSELL

Nogometaši Dinama pobijedili su na maksimirskom stadionu Osijek 2-1 (1-0) u derbi utakmici 16. kola HNL-a, a gol odluke postignut je u 90. minuti.

ŠVICARSKO PRVENSTVO /

Bivši Hajdukovac briljirao u derbiju: Zabio pogodak i zasjeo na vrh ljestvice

Dinamo je poveo u 24. minuti kada je strijelac bio Marko Bulat. Osječani su izjednačili preko 17-godišnjeg Antona Matkovića u 76. minuti, ali još jednom ove sezone Dinamo je Osijek pobijedio u finišu. U 90. minuti strijelac za 2-1 bio je Gabriel Vidović.

Nakon što se Dinamo opet izvukao u sudačkoj nadoknadi, Jakirović je medijima otkrio zašto u rosteru nije bilo jednog od najplaćenijh igrača u svlačionici, Josipa Drmića: "Nije otpisan, odlučili smo se za druge jer jako dobro treniraju. Mora malo čekati na svoju priliku."

Zanimljivo je da nije prvi put ove jeseni da se trener Dinama odlučio za takav potez, no za jučerašnju utakmicu je dodatno čudno jer Sandro Kulenović nije mogao igrati zbog tri žuta kartona, a prvi put je u sastavu Dinama ove sezone bio Deni Jurić, koji je i ušao u igru.

Prijelazni rok je blizu, a nezadovoljnih u prekobrojnoj svlačionici Dinama itekako ima. Pravo je pitanje hoće li ta prilika ponovno doći...

Svjetsko rukometno prvenstvo za žene ekskluzivno od 29. studenoga gledajte na VOYO