TOTALNA EUFORIJA / Ivan Rakitić u 'sedmom nebu' nakon noći za pamćenje, pazite što je objavio na Instagramu

Rakitićeva Sevilla u prvoj utakmici play-offa Europske lige uvjerljivo je pobijedila nizozemski PSV

17.2.2023.
7:41

Najuvjerljiviju pobjedu u prvim susretima play-offa Europske lige u četvrtak ostvarila je Sevilla porazivši na svom terenu PSV Eindhoven sa 3-0.

SPEKTAKL NA CAMP NOUU /

Dva velikana odigrala spektakularnu utakmicu u Europa ligi: U nastavku se otvorilo, golijada završila bez pobjednika

Prvu priliku na utakmici imali su gosti, Ismael Saibari je u 10. minuti pucao, ali je Bono obranio. Uzvratio je Ivan Rakitić u 32. minuti, ali je njegov pokušaj iz slobodnog udarca završio pored gola.

U posljednjim trenucima prvog dijela Sevilla je ipak povela, a strijelac je bio Youssef En Nesyri nakon dodavanja Jesusa Navasa. PSV je u prvom dijelu bio bolji, imao je više od igre, ali se na odmor otišlo vodstvom domaćina.

U nastavku susreta Sevilla se razigrala, a Lucas Ocampos je u svega deset minuta provedenih na terenu zabio gol i upisao asistenciju. U 50. minuti, pet minuta nakon što je ušao u igru, Ocampos je zabio za 2-0, a u 55. minuti je asistirao Nemanji Gudelju za velikih 3-0.

Hrvatski nogometaš Ivan Rakitić je za španjolski sastav igrao cijeli susret, a nakon utakmice javio se euforičnom objavom na Instagramu.

"Kakva momčad! Mi smo Sevilla! Naši navijači bili su spektakularni!", napisao je Rakitić.