Krenula euforija

21.10.2024.
10:14
Slavko Midzor/PIXSELL

U prvom nedjeljnom susretu Hajduk je u Koprivnici pobijedio Slaven Belupo sa 2-0 pobjegavši na vrhu tablice Rijeci i Dinamu na četiri boda prednosti.

STRUČNI KOMENTAR /

Što se događa sa Slaven Belupom? Igraju dobro, a zadnji su: 'Razlog je samo jedan'

Hajduk je poveo u 39. minuti. Ivan Rakitić je ubacio iz slobodnog udarca, a Božić ispred Filipa Uremovića nespretno reagirao pogodivši vlastitu mrežu. Korak bliže pobjedi Hajduk je stigao u 44. minuti. Ismael Diallo je pokupio loptu ispred Boseca, koji je ostao ležati na terenu. Lopta je stigla do Biuka, koji se namjestio na desnu nogu i sjajno pogodio donji kut suparničkog gola. U nastavku susreta Hajduk je umrtvio igru, domaćin je pokušavao, ali nije uspio svladati gostujućeg vratara.

Nakon utakmice ekipa Hajduka pobjedu je proslavila u jednom restoranu, a fotografiju s fešte objavio je klub, ali i Rakitić koji je uz nju napisao: