ISTRA NIJE IMALA ŠANSE: / Lokomotiva preko sjajnog Uzunija stigla do vrlo važne pobjede

Peta Lokomotiva sada ima 34 boda, jedan manje od četvrtog Osijeka

14.2.2020.
20:44
Luka Stanzl/PIXSELL

U prvoj utakmici 22. kola Prve HNL Lokomotiva je kao domaćin na stadionu u Kranjčevićevoj ulici svladala Istru 1961 sa 2-0 (0-0). Strijelac oba gola bio je Myrto Uzuni i to u razmaku od samo tri minute, prvoga je postigao u 63., a drugog u 66. minuti.

Uzuni je Lokomotivu doveo u vodstvo nakon što se odličnim primanjem lopte u kaznenom prostoru oslobodio dvojice čuvara te potom sa sedam-osam metara zatresao mrežu nemoćnog Čondrića, da bi pobjedu potvrdio najbolje se snašavši u gužvi koja je nastala nakon udarca iz kuta te glavom s četiri metra proslijedio loptu u gol.

Peta Lokomotiva sada ima 34 boda, jedan manje od četvrtog Osijeka, a četiri više od šeste Gorice, dok je Istra 1961 ostala deveta sa 15 bodova, dva manje od osmog Intera, a tri više od desetog Varaždina. Na vrhu je Dinamo sa 53 boda, drugi Hajduk ima 41.