INTER SLAVIO, BROZOVIĆ SE VRATIO: / Vatreni pokazao da su problemi s ozljedom iza njega

2.2.2020.
23:01

Nogometaši Intera vratili su se na drugo mjesto ljestvice talijanskog prvenstva nakon što su u susretu 22. kola na gostovanju pobijedili Udinese sa 2:0.

Bila je to prva pobjeda Intera nakon tri remija u nizu, a oba gola zabio je Romelu Lukaku, prvog u 64. minuti lijepim udarcem sa 10-tak metara, a drugog sedam minuta kasnije iz kaznenog udarca.

Domaćin je bio bolji sat vremena, no tada je Antonio Conte uveo u igru Marcela Brozovića i Alexisa Sancheza i igra Intera je odmah živnula. Brozović je sudjelovao u akciji za prvi pogodak, dok je Sanchez izborio jedanaesterac.

Inter se ovom pobjedom vratio na drugu poziciju i sada ima tri boda manje od lidera Juventusa koji je u Torinu pobijedio Fiorentinu sa 3:0.

RONALDO S BIJELE TOČKE POTOPIO FIORENTINU: /

Milan bez Zlatana samo do mršavog remija

Ronaldo raketirao Viole

Dva je gola za Torineze zabio Cristiano Ronaldo (40′-pen, 80′-pen), oba iz penala, dok je na konačnih 3:0 povećao de Ligt (90+1′). Milan Badelj je ostao na klupi Juvea.

Milan je bez bolesnog Zlatana Ibrahimovića odigrao samo 1:1 na San Siru protiv Verone. Poveli su gosti preko Faraonija (13′), a izjednačio je Calhanoglu (29′). Ante Rebić je odigrao cijelu utakmicu za Milan.

Lazio je s 5:1 deklasirao kod kuće SPAL i probio se na drugo mjesto. Atalanta je kod kuće odigrala samo 2:2 protiv Genoe, a Mario Pašalić je igrao do 54. minute.