SERIE A / Neuvjerljivi Inter bez Marcela Brozovića ipak do tri boda: Jedan gol dovoljan da na ljestvici ulove Juventus

Makar su ponudili neuvjerljivu partiju nogometaši Intera su osvojili tri domaća boda, u ogledu 18. kola talijanske Serie A svladali su Veronu 1-0

14.1.2023.
22:55

Utakmica je odlučena već u trećoj minuti kada je jedini strijelac bio Argentinac Lautaro Martinez.

IMAMO LI KRAĐU GODINE? /

Kakav se nevjerojatan preokret dogodio u posljednja 24 sata: Darijo Srna dogovorio transfer od 100 milijuna eura

Do kraja poluvremena Inter je imao još dvije-tri solidne šanse koje nisu pretvorene u pogodak, dok se u nastavku igralo u vrlo sporom ritmu. Inter nije želio, a Verona nije imala kvalitetu prijetiti te je sve završilo minimalnim domaćim slavljem 1-0.

Hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović nije bio u kadru Intera koji se na ljestvici bodovno izjednačio s trećim Juventusom. Verona je i dalje u opasnoj zoni, na 18. mjestu.

Nedjelja donosi utakmice Sassuolo - Lazio, Torino - Spezia, Udinese - Bologna, Atalanta - Salernitana i Roma - Fiorentina. Kolo završava u ponedjeljak susretom Empoli - Sampdoria.