Iznenađenje / Inter pao na Sardiniji, Srna asistirao za pobjednički pogodak

Cagliari je s 2:1 svladao Inter na svom terenu

1.3.2019.
22:48
AP Images

U prvoj utakmici 26. kola talijanskog nogometnog prvenstva Cagliari je iznenađujuće na svom terenu svladao Inter s 2:1, a bivši kapetan hrvatske reprezentacije Darijo Srna bio je asistent za pobjednički pogodak svoje momčadi.

Cagliari je svoju bolju igru s početka utakmice okrunio golom Ceppitellija (31'), no Lautaro (38) je uspio poravnati. Prije odlaska na odmor domaći su ponovno poveli kada je Pavoletti (43) odlično reagirao na upotrebljivi prizemni centaršut Srne.

Srna je igrao svih 90 minuta, dok je Filip Bradarić ušao u igru u 70. minuti za Cagliari koji je 14. s 27 bodova, devet više od 18. Bologne koja se nalazi u zoni ispadanja.

U sastavu Intera, koji je ostao treći s 47 bodova, dva više od četvrtog Milana i tri od pete Rome, Ivan Perišić igrao je čitav susret, dok je Marcelo Brozović izašao u 87. minuti.