ŠTICO NA UDARU / Igor Štimac došao na utakmicu Hajduka, navijači se okomili na njega: 'Turčine, napuši se k**čine...'

Igor Štimac je veliki kritičar udruge "Naš Hajduk"

31.10.2023.
18:09
Ivo Cagalj/PIXSELL

Nogometaši Hajduka, koji su osvojili Hrvatski kup posljednje dvije sezone, u osmini finala ovog natjecanja svladali su u gostima Jadran Luka Ploče 2-0 (0-0).

FNC 13 ove subote, 4. studenog, stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo od 20.00 u prijenosu UŽIVO

Hajduk se mučio kako probiti domaćeg trećeligaša, briljirao je vratar Jadrana LP Kalac, a na kraju je utakmicu prelomio David Martić koji je u 73. minuti dao autogol. Na samom kraju, u 92. minuti, Emir Sahiti je dao gol za 2-0.

Iz mjeseca u mjesec Voyo donosi jedinstveno borilačko iskustvo

Na stadionu u Pločama osvanuo je i bivši sportski direktor Hajduka te nekadašnji izbornik hrvatske nogometne reprezentacije, koji sada vodi Indiju, Igor Štimac.

'Štico' se pojavio na tribini i nejgov dolazak nije prošao baš dobro. Odmah čim su ga spazili, navijači su ga počeli vrijeđati, a na kraju utakmice su skandirali: