SJAJNO SE SNAŠAO / Dejan Lovren zabio pogodak nakon gotovo dvije godine, njegov Zenit učvrstio prvo mjesto na tablici

Zenit je prvi na ljestvici i ima 20 bodova

4.9.2022.
22:17

U derbi utakmici 8. kola ruske Premier lige Zenit iz Sankt Peterburga je u gostima svladao Spartak 2-1 čime se učvrstio na prvom mjestu ljestvice.

SVI VOLE ŠIMU /

Lovren se emotivno oprostio od Vrsaljka, pa dao naslutiti da i on sprema nešto slično: 'Pretekao si me'

U 21. minuti Sobolev je zabio za vodstvo Spartaka, ali je preokret uslijedio u drugom poluvremenu.

Potaknuo ga je hrvatski nogometaš Dejan Lovren koji je odmah na startu nastavka, u 48. minuti, izjednačio na 1-1.

Vodeći Zenit

Tri boda Zenitu osigurao je Mostovoj golom nakon točno sat vremena igre.

Lovren je odigrao cijelu utakmicu za Zenit te mu je ovo bio prvi pogodak nakon studenog 2020. godine.

Zenit je prvi na ljestvici i ima 20 bodova, tri više od moskovskog CSKA i Krasnodara. Spartak Moskva je četvrti sa 16 bodova.