PO GOL U SVAKOM POLUVREMENU / Hrvatska srušila Englesku usred Londona: Mladi dinamovac zabio golčinu iz slobodnjaka

Prekrasan gol iz slobodnog udarca u prvom poluvremenu te gol iz jedanaesterca u drugom bili su dovoljni za veliku pobjedu Hrvatske

28.3.2023.
22:40

Hrvatska U21 reprezentacija je u posljednjoj provjeri uoči Europskog prvenstva krajem lipnja u Rumunjskoj i Gruziji večeras slavila u Londonu na Craven Cottage protiv Engleske s 2-1.

DUGO GA NISMO VIDJELI /

Davor Šuker se pojavio na utakmici Hrvatske i Turske: 'Mojom krvlju teče nogomet...'

Izabranici Igora Bišćana poveli su u 34. minuti kada je sjajno iz slobodnog udarca pogodio Martin Baturina.

Vodstvo smo u udvostručili u 53. minuti kada je Luke Thomas srušio Matiju Frigana i skrivio jedanaesterac, a siguran realizator bio je Dion Drena Beljo.

Englezi su tek preko Gibbs-Whitea u 87. minuti uspjeli smanjiti.

Hrvatska sada čeka Europsko prvenstvo kojem otvaramo utakmicom protiv Ukrajine 21. lipnja ove godine.

U našoj skupini još su Španjolska (utakmica 24. lipnja) te Rumunjska (27. lipnja).