NIJE IŠLO DANAS / Hrvatska bez pobjede: Jarnijevi izabranici remizirali, Šimunićevi izgubili nakon preokreta

U prvim susretima elitnog kola kvalifikacija za odlazak na europska prvenstva hrvatski nogometaši do 19 godina su poraženi, dok je Hrvatska U17 remizirala

22.3.2023.
17:15
Vjeran Zganec-Rogulja/PIXSELL

Na turniru na Malti Hrvatska U19 je s 1-3 izgubila od vršnjaka iz Češke. Izabranici Josipa Šimunića poveli su u 29. minuti pogotkom Mateja Matića, ali su Česi uspjeli okrenuti rezultat golovima koje su postigli Ambrosa u 32., Šina u 56. i Šmiga u 86. minuti.

IZA NJEGA JE TEŠKO RAZDOBLJE /

Povratnik među Vatrene: 'Apsolutno to mogu, ali o tome se jedino pita našeg izbornika'

Drugu utakmicu Hrvatska U19 igra 25. ožujka protiv Švedske. Dalje prolazi pobjednik skupine.

Hrvatska U17 remizirala je s Norveškom 0-0 u prvom nastupu na turniru koji se održava u norveškom Sarpsborgu. Izabranici Roberta Jarnija osvojili su bod u tvrdoj utakmici koja je okončana bez pogodaka, a u kojoj Norvežani u 81. minuti nisu iskoristili jedanaesterac. Hrvatski vratar Hlapčić je obranio udarac Egelija.

Hrvatski U17 reprezentativci sljedeći dvoboj igraju 25. ožujka protiv Belgije.