Bundesliga / Hoffenheim se vratio iz mrtvih i uzeo bod u Dortmundu, Brekalo asistent u remiju u Freiburgu

Drugu utakmicu zaredom dortmundska Borussia ostaje bez pobjede

9.2.2019.
18:10
AP images

U Bundesligi vrlo zanimljivo kolo s dva susreta u kojima je viđeno ukupno čak šest golova. Među asistencima bio je i Josip Brekalo.

Drugu utakmicu zaredom dortmundska Borussia ostaje bez pobjede. Još jednom morala se zadovoljiti remijem, a ovaj put na svom stadionu protiv Hoffenheima ispustila je ogromnih 3:0. Na ulasku u zadnjih 15 minuta imali su domaćini tu prednost, no Hoffenheim se nije predao i izborio je remi 3:3.

U 32. minuti Borussia je stigla do vodstva. Piszczek je krasnom loptom proigrao Jadona Sancha koji ulazi u 16 metara i iskosa zabija za 1:0. U završnici prvog dijela Borussia dolazi i do drugog pogotka, ovaj put vratar je kratko odbio loptu nakon pokušaja Guerreira, no ona dolazi samo do Marija Götzea koji rutinski zabija.