EURONOGOMET / Hit španjolskog prvenstva razbio Rakitićevu Sevillu: Vlahović opet pokazao klasu

Umirovljeni hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić 90 minuta je sjedio na klupi za goste.

21.1.2024.
22:58

Juventus je pobjedom protiv Leccea stigao na prvo mjesto Serie A jer njihovi najveći rivali imaju obaveza u talijanskom Superkupu.

UPITNE SUDAČKE ODLUKE /

Veličanstveni preokret Real Madrida protiv posljednjeplasirane momčadi La Lige

Srpski napadač Dušan Vlahović zabio je dva pogotka u prvom poluvremenu, a pobjedu je potvrdio brazilski stoper Bremer u 88. minuti.

Girona je nastavila svoju hit-sezonu pobjedom protiv Seville. Tri zgoditka je zabio Artem Dovbyk, a rezultat je završio 5:1 za Gironu.

Napete i atraktivne utakmice te još jedan pohod Hrvatske na novu medalju gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO.