UPITNE SUDAČKE ODLUKE / Veličanstveni preokret Real Madrida protiv posljednjeplasirane momčadi La Lige

Na poluvremenu je Carlo Ancelotti napravio tri zamjene i pokrenuo momčad

21.1.2024.
18:23

Real Madrid je dočekao posljednjeplasiranu momčad La Lige na Santiago Bernabeu, a već u prvoj minuti Ramazani je šokirao navijače domaćina i odveo goste u prednost.

OSTAJU BEZ TITULE? /

Bayern u sve većim problemima: Gosti na Allianz Areni slavili nakon 16 godina i dodatno zakomplicirali borbu za naslov

Nije igra "Kraljeva" bila na razini do kraja prvog dijela, pa je u 43. minuti Edgar Gonzalez podebljao prednost Almerije prije kraja prvog poluvremena.

Na poluvremenu je Carlo Ancelotti napravio tri zamjene i pokrenuo momčad. Prvo je Jude Bellingham iz kaznenog udarca zabio za 1:2, za izjednačenje je zabio Vinicius Junior, a preokret postavio Dani Carvajal u 99. minuti.

Zbog dugačke nadoknade i upitnih sudačkih odluka crveni karton dobio je trener Almerije Gaizka Garitano, a treba napomenuti i kako se Ancelotti nije na teren odlučio ubaciti Luku Modrića, iako je iskoristio svih pet zamjena.

Napete i atraktivne utakmice te još jedan pohod Hrvatske na novu medalju gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO