SJAJNA UTAKMICA / Hit momčad nastavlja 'gaziti': Girona se preokretom vratila na drugo mjesto

Nogometaši Girone nastavljaju nizati sjajne rezultate u elitnom razredu španjolskog nogometa

22.10.2023.
19:36

Nogometaši Girone nastavljaju nizati sjajne rezultate u elitnom razredu španjolskog nogometa. U susretu 10. kola španjolskog prvenstva Girona je pobijedila Almeriju sa 5-2 premda su gosti nakon 25 minuta igre vodili sa 2-0.

HRVATI NA 'ČIZMI' /

Mori sedam minuta u pobjedi Bologne, Bradariću 90 minuta u remiju Cagliarija

Već u trećoj minuti gosti su poveli, a pogodak je postigao Leo Baptistao. Brazilski napadač je u 25. minuti zabio i za 2-0, no Girona je u posljednjih osam minuta prvog dijela zabila tri gola okrenuvši rezultat. Strijelci su bili Ivan Martin (37) i Artem Dovbik (39, 44).

Voyo donosi borilačke spektakle svakog mjeseca. 4.studeni - FNC 13 - Beograd. Prosinac - FNC 14 - Sarajevo. Svaki mjesec BKFC event na Voyo

U nastavku susreta domaćin je zabio još dva gola, a strijelci su bili Savio (71) i Christian Stuani (85).

Girona se ovom pobjedom probila na drugo mjesto Primere sa 25 bodova, koliko ima i vodeći Real, no momčad iz Madrida ima i bolju razliku pogodaka. Almerija je ostala na začelju s tri boda, pet manje od zone spasa.

U prvom nedjeljnom ogledu Rayo Vallecano je golom u sudačkoj nadoknadi na gostovanju pobijedio Las Palmas sa 1-0.

Pogodak odluke zabio je Bebe iz kaznenog udarca u drugoj minuti nadoknade.

Jedanaesterac je imao i Las Palmas u 34. minuti, međutim Stole Dimitrevski je obranio udarac Munira El Haddadija.

Gosti su u četvrtoj minuti nadoknade ostali s igračem manje nakon što je isključen Oscar Valentino.

Rayo se ovom pobjedom uspeo na sedmo mjesto Primere sa 16 bodova, dok je Las Palmas na 12. mjestu sa 11 bodova.

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo.