SJAJNA NAJAVA DERBIJA / Hajduku pobjedu donio igrač koji nosi ime i prezime legende HNL-a kojem su baš Bijeli omiljena mušterija

Hajduk je tako došao na dva boda zaostatka za vodećim Dinamom, koji ima i utakmicu više

10.5.2023.
13:39
Luka Stanzl/Pixsell

Juniori Hajduka su u zaostaloj utakmici 24. kola HNL-a na pomoćnom terenu Poljuda pobijedili Lokomotivu 2-1.

PILA NAOPAKO /

Udarac za hrvatskog maestra: Španjolci pišu da je samo jedan igrač Reala bio lošiji od Modrića

Uzvratili su tako finalisti Lige prvaka momčadi koja ih je zaustavila u polufinalu Hrvatskog kupa pa kasnije osvojila to natjecanje.

Lokosi su poveli golom Matijevića u 11. minuti, da bi Vrcić izjednačio šest minuta kasnije. Pobjedu je Bijelima donio Ivan Krstanović u 90. minuti.

Zanimljivo, junak pobjede Bijele ima isto ime kao i legenda HNL-a i napadač Slaven Belupa kojem je baš Hajduk omiljena mušterija. Naime, kroz karijeru im je zabio 19 golova.

Hajduk je tako došao na dva boda zaostatka za vodećim Dinamom, koji ima i utakmicu više, a do kraja prvenstva ostala su četiri kola.

U ponedjeljak od 11 sati na Poljudu nas čeka najveći hrvatski derbi koji će dati odgovore tko je bliže naslovu prvaka.