REAKCIJE NA POBJEDU / Hajdukovi navijači ne skrivaju sreću: 'Kako je lipo kad ni jednom ne moram opsovati'

Hajduk je zasjeo na vrh ljestvice te ima 55 bodova. Rijeka je na 53, ali u nedjelju igra svoju utakmicu ovog kola, na Rujevici protiv Osijeka

9.3.2024.
19:30
Josip Regovic/PIXSELL

Hajduk je na gostovanju pobijedio Goricu 3:0 u 26. kolu Supersport HNL-a i barem privremeno preuzeo prvo mjesto na tablici. Sva tri pogotka Bijeli su postigli u prvom poluvremenu. Strijelci su bili Marko Livaja u 22., Yassine Benrahou u 31. i Rokas Pukštas u 42. minuti.

BIJELI PONOVNO NA VRHU /

Sjajni Hajduk 'pregazio' Goricu: Livaja, Benrahou i Pukštas bacili domaćine na koljena

Navijači Hajduka nakon susreta nisu skrivali zadovoljstvo ovom predstavom, a u nastavku prenosimo neke od njihovih komentara:

"Napokon jedna bez stresa, bravo Hajduče."

"Bravo, još 10 utakmica do ludila."

" Pobjeda potpuno zaslužena, samo tako dalje, pogotovo igrom iz prvog poluvremena."

"Čestitke na rutinskoj pobjedi, mislio sam da ćemo teže doći do pobjede."