ZBILJA ORGINALNO / Najbolji napadač današnjice postao meme: Oglasio se i sam Haaland i komentirao sve u svom stilu

Izobličeno lice najboljeg napadača današnjice dok urla na suca proširilo se internetom brzinom munje, a podjedinici su bili maštoviti pa su ga pretvorili u meme.

4.12.2023.
16:16

U posljednjoj utakmici 14. kola engleskog nogometnog prvenstva Manchester City i Tottenham Hotspur su igrali 3-3 (2-1).

GLEDAMO I NE VJERUJEMO /

Kaos na kraju spektakularnog derbija. Kovačić, Haaland i ekipa bjesniji nego ikada: 'Koji ku*ac?! Od*ebi!'

U startu sjajne utakmice u prvom je planu bio kapetan gostiju Son koji je u 6. minuti iz protunapada doveo svoju momčad u vodstvo, a tri minute potom je poravnao autoglom kada je koljenom skrenuo loptu u vlastitu mrežu. City je poveo preko Fodena u 31. minuti nakon filigranske malonogometne akcije, no sredinom nastavka Lo Celso je preciznim udarcem sa 20-ak metara poravnao na 2-2 u 69. minuti.

Domaći su do nove prednosti stigli u 81. minuti kada je Grealish natrčao na prizemni ubačaj Haalanda i zabio za 3-2 da bi na konačnih 3-3 poravnao Kukuševski nadskočivši Akea u 90. minuti.

Na samom kraju utakmice, u sudačkoj nadoknadi, nastao je kaos zbog velike pogreške suca Simona Hoopera koji je oštetio City.

City je jurnuo u vrlo obećvajuću kontru, Haaland je dobio loptu i koji je nakon duela s Emersonom Royalom ostao na nogama, a sudac pružio ruku i pustio igru, da bi Haaland proigrao Grealisha koji je samo trebao izbiti pred golmana, no onda je uslijedio šok.

Hooper je zaustavio akciju i vratio na prekršaj zbog čega su nogometaši Cityja poludili i opkolili ga. Najbijesniji je bio Haaland koji je urlao na Hoopera, a nakon posljednjeg zvižduka kada je izlazio s terena Norvežanin mu je vikao "Od*ebi!".

Haaland postao meme

Jedan takav je došao i samog Haalanda koji ga je objavio uz komentar: "Koji je ovo ku***? Prva stvar koja me nasmijala danas".

Hrvatsku žensku rukometnu reprezentaciju na SP-u gledajte na Voyo i RTL Kockici. Prvenstvo u Švedskoj, Danskoj i Norveškoj počinje 29. studenog i trajat će do 17. prosinca. Budite uz Kraljice šoka.