GRIEZMANN IZ PENALA DONIO ATLETICU POBJEDU I IZJEDNAČENJE S BARCOM: / Nikola Kalinić odigrao je 65 minuta

Minimalna pobjeda dovela je Atletico u sjajnu poziciju na tablici

22.12.2018.
18:48

U prve dvije subotnje utakmice 17. kola španjolskog nogometnog prvenstva Betis i Eibar su odigarli 1-1, a Ateltico Madrid je sa 1-0 nadigrao Espanyol. Pobjednički pogodak za Atletico postigao je Antoine Griezmann iz kaznenog udarca u 56. minuti.

Nikola Kalinić bio je početnoj postavi Atletica, a igrao je do 65. minute, kad ga je zamijenio Vitolo. U Sevilli je Betis poveo u 21. minuti preko Sanabrije, dok je u 72. minuti Orellana izjednačio iz kaznenog udarca.

Izjednačili se s Barcelonom

Atletico se sa 34 boda, ali i utakmicom više, izjednačio na vrhu s vodećom Barcelonom. Sevilla je treća sa 31 bodom, a Real Madrid četvrti sa 29. Betis je na šestom mjestu sa 26 bodova. Eibar je 11. sa 21 bodom, koliko ih ima i Espanyol na 12. mjestu.

U subotu su na rasporedu još dvije utakmice: Barcelona - Celta Vigo (18.30 sati) i Atletic Bilbao - Valladolid (20.45).