GOLIJADA NA EL MADRIGALU: / Žuta podmornica uništila Real Sociedad već u prvih 20 minuta

Villareal je ostao peti s 37 bodova, bodom manje od četvrtoplasiranog Reala, dok je Real Sociedad 15. s 23 boda.

27.1.2018.
22:39
Screenshot

Nogometaši Villareala slavili su u 21. kolu Primere kod kuće protiv Real Sociedada s 4-2.

FANTASTIČAN POTEZ MATEA KOVAČIĆA:

Villareal je već nakon 20 minuta vodio s 3-0 pogocima Ruiza (5), Fornalsa (17) i Bacce (20), Llorente je u 24. smanjio na 3-1, a izvrsno prvo poluvrijeme okončao je golom za 4-1 Castilejjo (35). U 58. minuti Baski su smanjili preko Williana.

U drugoj utakmici Malaga i Girona su odigrali bez golova, pa je momčad iz Andaluzije ostala na zadnjem mjestu sa svega 13 bodova.