NULA NULA NULA... / Gdje su golovi gospodo? Evo koliko dugo nismo vidjeli pogodak na Svjetskom prvenstvu

Dvije popodnevne utakmice završile su 0:0 i ostali smo uskraćeni za golove.

22.11.2022.
19:39

Treći dan Svjetskog prvenstva otvoren je utakmicom Argentine i Saudijske Arabije. Odmah prijepodne svjedočili smo jednoj od najvećih senzacija u povijesti Svjetskih prvenstava. Saudijska Arabija okrenula je 1:0 vodstvo Argentine i s dva brza gola u drugom poluvremenu stigla do vodstva.

Aktualna situacija /

Trebaju li djeca gledati utakmice u školi i kada sport postaje opća kultura?

Pogodak odluke zabio je Al Dawsari u 53' minuti. Bio je to posljednji pogodak koji smo danas vidjeli. Utakmice između Danske i Tunisa te Poljske i Meksika završile su bez golova. To znači da smo bez pogotka bili gotovo 246 minuta. Novi model po kojem su sudačke nadoknade vrlo visoke pridonijele su tome da vrijeme bez gola bude još duže.

Danas nam je preostala još utakmica između Francuske i Australije i nadamo se kako ćemo dan završiti s nekoliko lopti u mreži.