Na Poljudu opet zanimljivo

18.8.2024.
21:52
Pixsell

U susretu 3. kola HNL-a Hajduk je preokretom na Poljudu svladao Varaždin sa 2-1 (0-1). Goste je u vodstvo doveo Dimitar Mitrovski (8), a Filip Krovinović (56) i Marko Livaja (74) su u nastavku pogađali za pobjedu Hajduka.

PRESS KONFERENCIJA /

Gattuso: 'Gledam samo HNL, nisam spavao nakon što smo ispali iz Europe'

Na Poljudu se okupilo petnaestak tisuća gledatelja koji su prije utakmice ovacijama pozdravili Gennara Gattusa baš kao i pred susret sa Ružomberokom. Očito je da talijanski strateg u onom ''okršaju'' s Perišićem dominira po mišljenju ljubitelja bijele boje.

Još jedna zanimljivost sa utakmice jest potez Torcide na poluvremenu. Kada su igrači odlazili u svlačionice pri rezultatu 0-1 s tribina se zaorilo ''Igrajte pi*kice!'' te izgleda kako je to urodilo plodom obzirom da je Hajduk na kraju utakmice slavio s 2-1.