BOYSI PRIREDILI SPEKTAKL / Rapsodija Futsal Dinama u grotlu Draženova doma: Modri do vrha napunili mrežu omiškog Olmissuma, treba im još jedna pobjeda za povijesnu titulu

Sljedeća utakmica u finalnoj seriji igra se na istom mjestu u ponedjeljak

26.5.2023.
22:10
Jurica Galoic/PIXSELL

Futsal Dinamo je uz gromoglasnu podršku Bad Blue Boysa u Draženovom domu uvjerljivo pobijedio omiški Olmissum 6:2 i poveo u 2:1 u doigravanju za prvaka Hrvatske.

PLAVA FEŠTA /

Sve je spremno za proslavu titule na Maksimiru: Dinamo objavio da više nema ulaznica za jednu tribinu

Futsal Dinamo je sjajno otvorio utakmicu i već u drugoj minuti poveo. Perić je izveo korner, pronašao Čekola , a on s 10 metaraiz voleja neobranjivo zabija. Nakon te "bombe" tribine su eksplodirale i Boysi su zasuli teren pivom pa je došlo do prekida. Čekol je zabio i za 2:0 u 19. minuti i tim je rezultatom završeno prvo poluvrijeme.

Na samom počeku drugog dijela pala su va gola. Prvo je u 22. minuti Dinamo zabio za 3:0, strijelac je bio Novak, a tri minute kasnije Kustura smanjuje na 3:1.

U 27. Novak zabija za 4:1, a u istoj minuti Olmissumu je isključen igrač. Crveni karton je dobio Hrstić zbog prekršaja na Novaku. Nakon toga je Čekol u 32. zabio svoj treći gol na utakmici za 5:1, a tri minute nakon toga Novak zabija za 6:1. osljednji gol na utakmici, drugi za Omišane i za konačnih 6:2 zabio je Juretić iz slobodnog udarca.

Sljedeća utakmica finalne serije igra se u ponedjeljak u Zagrebu i u njoj će Dinamo imati priliku doći do povijesnog, prvog naslova prvaka Hrvatske.

FNC 11 - borilački spektakl godine iz Arene Zagreb gledajte UŽIVO u nedjelju, 28. svibnja, od 20 sati, ekskluzivno na PLAY Premiumu!