PUKNI PUŠKO, POLUDIT ĆU / Marseille već u 11. gubio 0-2: Onda su eksplodirali i neviđeno pregazili Angers; Sad su drugi u prvenstvu

Marseille, koji mora igrati zaostali susret protiv Lyona, prestigao je momčad Nice na drugom mjestu

5.2.2022.
6:46

Nogometaši Marseillea stigli su do 12. pobjede u 23. kolu francuskog nogometnog prvenstva i do drugog mjesta prvenstvene ljestvice nakon što su kod kuće pobijedili Angers s 5-2, iako su već nakon 11 minuta zaostajali 0-2.

VATRENI IMAO NOĆ ZA ZABORAV /

Galatasaray ponizio Marseille: Ćaleta-Car tragičar, pogledajte kako je poslao loptu u vlastitu mrežu

Junak utakmice bio je poljski reprezentativac Arkadiusz Milik, koji je prvo smanjio zaostatak u 18. minuti, svoj drugi pogodak u 70. minuti postigao je za 32, a osam minuta kasnije i treći za 4-2. U međuvremenu je Gerson izjednačio, a konačan rezultat postavio je Cengiz Under.

Duje Ćaleta Car je ostao na klupi domaćih.

Marseille, koji mora igrati zaostali susret protiv Lyona, prestigao je momčad Nice na drugom mjestu, a iza lidera Paris St. Germain zaostaje deset bodova.

I Nice i PSG u nedjelju će odigrati utakmicu 23. kola.

1. PSG 22 16 5 1 46:18 53
  2. Marseille 22 12 7 3 35:18 43
  3. Nice 22 13 4 5 36:18 42*
  4. Strasbourg 22 10 5 7 44:29 35
  5. Rennes 22 10 4 8 41:21 34
  6. Montpellier 22 10 4 8 37:30 34
  7. Monaco 22 9 6 7 35:26 33
  8. Lens 22 9 6 7 36:31 33