VATRENI IMAO NOĆ ZA ZABORAV / Galatasaray ponizio Marseille: Ćaleta-Car tragičar, pogledajte kako je poslao loptu u vlastitu mrežu

Marseille je unatoč porazu izborio nokaut fazu Europske lige

25.11.2021.
21:54
Screenshot

Galatasaray, Lazio, Betis i Bayer izborili su nokaut fazu Europske lige, Josip Juranović je postigao gol, a Duje Ćaleta Car autogol u dvobojima 5. kola.

NIJE DOBRO /

Dinamo je kiksao protiv Genka, a West Ham pobijedio Rapid: Evo što to znači za Modre

U skupini G Bayer i Betis su izborili nokaut fazu. Betis je u Sevilli slavio protiv Ferencvárosa s 2-0, a Bayer u Leverkusenu Celtic s 3-2. Hrvatski reprezentativac Josip Juranović postigao je u 40. minuti iz penala gol za 1-1, dok je Marijan Čabraja odigrao cijeli susret za mađarski sastav.

Turci deklasirali Marseille

U skupini H Marseille je u Istanbulu poražen od Galatasaraya (4-2), a Lazio je slavio s 3-0 kod Lokomotive u Moskvi, pa su talijanski i turski sastav izborili nokaut-fazu. Kod Marseillea je Duje Ćaleta Car startao u početnoj postavi i zabio nes(p)retni autogol u 30. minuti, dok je Toma Bašić odigrao cijelu utakmicu za Lazio.

Ćaleta-Car je pokušavao očistiti niski u loptu koje je je putovala u pred gol Marseillea, no nije ju zahvatio na pravi način i ona je završila u mreži.

OVDJE možete vidjeti kako je to izgledalo.

U F skupini Crvena zvezda je svladala Ludogorec 1-0 golom Mirka Ivanića u 57. minuti, a srpski sastav nije osigurao nokaut fazu jer je Midtjylland svladao Bragu s 3-2. Zvezda vodi s 10 bodova, a Braga ima bod manje, pa će u posljednjem kolu, 9. prosinca u izravnom dvoboju u Portugalu odlučiti tko će dalje. Midtjylland ima osam bodova na tablici, a  Dancima je za prolaz potrebna pobjeda u zadnjem kolu u Bugarskoj.