[FOTO] IBRAHIMOVIĆ ZABIO NAKON NEVJEROJATNE AKROBACIJE PA ODUŠEVIO PORUKOM / "Zašto trčati kad možete i ovo?'

Za čistunce ovo ne bi bile škarice, ali se u svakom slučaju radi o udarcu koji je zaslužio svaku pohvalu

2.11.2020.
11:46

Nogometaši Milana upisali su u nedjelju novu pobjedu u talijanskom prvenstvu nakon što su u nedjelju u 6. kolu u gostima dobili Udinese sa 2-1. Milan je na vrhu tablice sa pet pobjeda i jednim remijem.

[VIDEO] JESTE SKUŽILI ŠTO SU REBIĆ I IBRAHIMOVIĆ NAPRAVILI NAKON GOLA? /

Ovo govori sve o odnosu dvojice Milanovih najboljih igrača

Bila je to utakmica u kojoj je ponovno briljirao Zlatan Ibrahimović, a nakon više od mjesec dana pauze zbog ozljede lakta na teren se vratio hrvatski reprezentativni napadač Ante Rebić, koji je ušao u igru u 71. minuti.

Udarac preko glave

Milan je poveo u 18. minuti, a pogodak je namjestio Zlatan Ibrahimović. On je odlično uštopao dugački pas upućen u 16-erac i potom je dao povratnu loptu za Francka Kessiéja, koji trese mrežu. Domaćini su izjednačili iz penala, kojeg je 48. minuti realizirao Rodrigo De Paul.

No, u 83. minuti ponovno na scenu stupa Ibrahimović. Rebić je oštro ubacio u peterac protivnika, loptu je neuspješno pokušao izbaciti branič Udinesea Sebastian De Maio, ali ona je otišla okomito i Ibrahimović je u padu preko glave zatresao mrežu. Za čistunce to ne bi bile "škarice", ali je svakako bio akrobatski izveden udarac.

Nakon te utakmice Ibrahimović se oglasio na društvenim mrežama gdje je objavio fotografiju kako postiže taj gol i u opisu napisao: