OVO MORATE VIDJETI /

• Srpski komentator iznenadio reakcijama na čudesne Livakovićeve obrane, svi bruje o ovom

"Crveni vragovi" ni u trećem pokušaju nisu upisali pobjedu u Europskoj ligi. Nakon remija protiv Twentea i Porta, Manchester je osvojio bod i protiv Fenerbahčea odigravši 1-1...

25.10.2024.
12:07

U derbiju večeri u Europskoj ligi FenerbahčeManchester United su u Istanbulu odigrali 1-1, a za domaći sastav branio je hrvatski reprezentativac Dominik Livaković, koji je oduševio svojom predstavom. United je poveo u 15. minuti golom Christiana Eriksena, no turski sastav je izjednačio u 49. minuti golom Youssef En-Nesyrija.

'MUKA ZA SLUŠATI' /

Srpski komentator šokirao regiju izvještavanjem o Dinamu: 'Nevjerojatno kolika mržnja'

Domaćini su u 59. minuti tražili kazneni udarac nakon Ugarteovog starta nad Osayi-Samuelom, no francuski sudac Turpin nije pokazao na bijelu točku, već je isključio Joséa Mourinha na klupi Fenera zbog prigovora.

Livaković se prometnuo u prvo ime utakmice s bravuroznim obranama i prema Sofascoreu bio s ocjenom  7,2 jedan od najbolje ocijenjenih igrača Fenera. Veću ocjenu od njega dobili su samo Tadić i En-Nesyri (7,4).

Zadivio je hrvatski golman srpskog komentatora na srpskoj Arena Sportu: "Četiri obrane za ovog dečka…", no nije tu stao, hvalio ga je i kad je presjekao loptu.

Reakcije komentatora možete ispratiti OVDJE OVDJE.