• Dominik Livaković izludio Crvene vragove i zadivio cijelu Europu

Dijele se snimke njegovih bravuroznih obrana

25.10.2024.
10:02

U derbiju večeri u Europskoj ligi Fenerbahče i Manchester United su u Istanbulu odigrali 1-1, a za domaći sastav branio je hrvatski reprezentativac Dominik Livaković, koji je oduševio svojom predstavom.

SPECIJALNI JOSE /

Mourinhov show protiv 'njegovog' Uniteda: Ludovao, svađao se sa sucima, nakon crvenog sve prenio na tribine

"Crveni vragovi" ni u trećem pokušaju nisu upisali pobjedu u Europskoj ligi. Nakon remija protiv Twentea i Porta, ManU je osvojio bod i protiv Fenerbahčea odigravši 1-1.

United je poveo u 15. minuti golom Christiana Eriksena, no turski sastav je izjednačio u 49. minuti golom Youssef En-Nesyrija. Domaćini su u 59. minuti tražili kazneni udarac nakon Ugarteovog starta nad Osayi-Samuelom, no francuski sudac Turpin nije pokazao na bijelu točku, već je isključio Joséa Mourinha na klupi Fenera zbog prigovora.

Livaković se prometnuo u prvo ime utakmice s bravuroznim obranama i prema Sofascoreu bio s ocjenom  7,2 jedan od najbolje ocijenjenih igrača Fenera. Veću ocjenu od njega dobili su samo Tadić i En-Nesyri (7,4).

Nakon utakmice društvene mreže preplavili su hvalospjevi na njegov račun, a neke od sjajnih obrana možete pogledati OVDJE.

POGLEDAJTE VIDEO: La Liga želi derbi s Atléticom prebaciti u SAD: Navijači Barçe reagirali žestokim neredima