SPECIJALNI JOSE /

Mourinhov show protiv 'njegovog' Uniteda: Ludovao, svađao se sa sucima, nakon crvenog sve prenio na tribine

Onana je dvaput u istom napadu fantastično reagirao i obranio svoj gol, a reakcija Portuglaca je nasmijala mnoge

24.10.2024.
23:36

U jednom od derbija 3. kola Europske lige Fenerbahče i Manchester United odigrali su 1:1 na stadionu Sukru Saracoglu, a show je definitivno ukrao Jose Mourinho i to protiv svog bivšeg kluba.

'ON MI JE SVE' /

Rakitić otvorio dušu: 'Da nije bilo Bilića, najvjerojatnije ne bih igrao za Hrvatsku'

Za vodstvo Uniteda zabio je Christian Eriksen u 15. minuti, a situacija iz 37. postala je ona o kojoj se priča. Golman Uniteda Andre Onana dvaput je u istom napadu fantastično reagirao i obranio svoj gol, a reakcija Portuglaca je nasmijala mnoge.

Fener je izjednačio u 49. golom En Nesyrija, a Mourinho je u 57. minuti isključen nakon što je tražio penal od sudaca. Turpin mu je pokazao da ode van terena.

Popeo se Jose na tribine i tamo reakcijama oduševljavao publiku. Sjedio bi malo na stepenicama pa zapisivao neke stvari i slao ih do svoje klupe.

Spomenimo i kako je Dominik Livaković imao niz sjajnih obrana i svakako nosi zasluge zašto je Fenerbahče ostao neporažen.

POGLEDAJTE VIDEO: Može li Dinamo uistinu proći gigantsku skupinu Lige prvaka? Bjelica: 'Nije nemoguće!'