LUDA NOGOMETNA NOĆ / Evo gdje možete gledati lov hrvatskih klubova na playoff Konferencijske lige

12.8.2021.
8:28
Matija Habljak/PIXSELL

Nogometaši Osijeka i Rijeke danas se bore za play-off Konferencijske lige.

Rijeka od 20 sati na Rujevici dočekuje škotski Hibernian nakon što je u prvoj utakmici bilo 1:1, a sat i 15 minuta kasnije hrvatski doprvak Osijek lovi 2:4 zaostatak protiv bugarskog CSKA. Podsjetimo, od ove sezone nema više pravila gola u gostima.

OSIJEK U BORBI ZA EUROPU /

Bjelica vrlo oštar uoči najvažnije utakmice u sezoni: 'Imamo jedan veliki problem i meni je kao treneru jako teško balansirati'

Riječani imaju lakši posao nego Osiječani

To znači da Riječani moraju zabiti barem gol, pod uvjetom da ga ne prime, za prolaz u playoff. Osijek, s druge strane, ima puno teži posao. Izabranici Nenada Bjelice morat će odigrati jednu od svojih najboljih utakmica ikad, ako misle zabiti najmanje dva gola za produžetak ili tri za ukupni prolaz.

Budući da se utakmice preklapaju te da obje idu u prijenosu na HNTV-u, drugo poluvrijeme Rijeke kombinirano će se prenositi s prvih pola sata iz Gradskog vrta. Uvodna emisija kreće od 19:25.