DO JUČER IM JE BIO DOBAR / Engleski mediji žestoko opleli po Perišiću: 'Ništa nije mogao. Izvan forme je, potpuno je nestao'

Nakon susreta engleski mediji su dijelili ocjene za igrače

12.2.2023.
12:29

Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Perišić igrao je do 75. minute za Tottenham Hotspur koji je na gostovanju kod Leicester Cityja pretrpio uvjerljiv 1-4 (1-3) poraz u susretu engleskog prvenstva.

EMOTIVNE SCENE /

Perišićev trener nakon velike pobjede iz bolnice nazvao najboljeg igrača da mu osobno čestita na rekordu

Tottenham je poveo golom Bentancura (14) iz gužve nakon kornera, ali je Leicester ekspresno preokrenuo golovima Mendyja (23) i Maddisona (25) sredinom prvog poluvremena. Iheanacho (45+4) je na samom isteku prvog poluvremena povisio na 3-1, da bi Barnes (82) postavio konačni rezultat.

Nakon susreta engleski mediji su dijelili ocjene za igrače, a Football London dao je "Periji" četvorku od mogućih deset uz naglasak:

'Ništa nije napravio'

"Okrenuo je leđa kad je Mendy pucao, pa je mogao samo gledati kako lopta završava u gornjem desnom kutu. Perišićev ubačaj prethodio je Bentancurovom golu, no trenutno je izvan forme te ne ide više toliko gore-dolje po lijevoj strani terena."

Portal 90 min smatra: "Ništa nije napravio u zadnjoj trećini terena, ni kada bi ga Harry Kane proigrao, ni kada bi imao priliku ubaciti". Evening Standard je napisao kako je hrvatski wing back "slabo odradio napadački dio i u drugom poluvremenu potpuno nestao".