INTER SVLADAO SASSUOLO / Edin Džeko heroj Nerazzurra. Zabio je 100. i 101. gol u Serie A za pobjedu i prekid crnog niza

Inter je nakon pobjede nad Sassolom barem privremeno zasjeo na sedmo mjesto ljestvice Serie A

8.10.2022.
17:21

Nogometaši Intera slavili su u subotu sa 2-1 (1-0) na gostovanju kod Sassuola u prvoj utakmici 9. kola talijanske Serie A.

ŠKAKLJIVA SITUACIJA /

Treba li nakon svega vratiti Rebića u reprezentaciju? Postoje dvije varijante u kojima bi to bilo korektno izvedeno, ali tu je i golemi rizik

Oba pogotka za momčad iz Milana postigao je bosansko-hercegovački reprezentativac Edin Džeko, kojemu su to bili 100. i 101. gol u talijanskom prvenstvu. Džeko je u 44. minuti pogodio za vodstvo Intera. U 60. minuti je Davide Frattesi izjednačio na 1-1, a konačnih 2-1 za Inter Džeko je postavio u 75. minuti.

Hrvatski reprezentativac Martin Erlić bio je u početnoj postavi Sassuola i igrao do 82. minute, dok kod Intera nije bilo ozlijeđenog Marcela Brozovića.

Inter je petom prvenstvenom pobjedom prekinuo niz od dva uzastopna poraza i došao do 15 bodova te privremeno je zasjeo na sedmo mjesto, dok je Sassuolo sa 12 bodova na devetoj poziciji. Vodeći dvojac Napoli i Atalanta imaju po 20 bodova iz osam nastupa.