LIJEPO SE SNAŠAO / Bivši igrač Dinama i sin legendarnog napadača postigao prvi pogodak za novi klub

Nakon što je u prošloj rundi tamošnjeg kupa asistirao u pobjedi protiv Beluse, Špehar je bio precizan za 1:0 u 33. minuti susreta protiv Komarna.

9.11.2023.
11:42

Bivši hrvatski U-21 reprezentativac i nekadašnji igrač Osijeka, Dinama i Lokomotive, Dino Špehar, postigao je svoj prvi gol za slovačke Skalice, čiji je igrač postao u rujnu ove godine. Sin Osijekove legende Roberta Špehara golom s bijele točke pridonio je pobjedi svoje momčadi i prolasku u osminu finala slovačkog kupa.

NOVA OFENZIVA /

Dva saudijska kluba se raspituju za usluge Modrića, hoće li Luka popustiti?

Utakmica je završila 2:0 za Skalice koje su tako izbacile prvu momčad tamošnje druge lige iz natjecanja. Komarno su kupili mađarski investitori koji grade stadion po uzoru na NK Osijek.