Europsko proljeće mini modrih / Dinamovi juniori nakon dramatične utakmice preko ruskog Lokomotiva do osmine finala Lige prvaka

Dinamo je mogao potpuno potopiti Lokomotiv u prvom dijelu, no lopta nije htjela u gol

19.2.2019.
16:50
Luka Stanzl/PIXSELL

Iznimno uzbudljiva bila je utakmica play-offa juniorske Lige prvaka između Dinama i Lokomotiv Moskve. Modri su imali vodstvo, Lokomotiv je promašio kazneni udarac, sve je izgledalo lijepo do 93. minute kada je došao šok i izjednačenje.

Dinamo je od samog starta bio bolja momčad. U potpunosti su mladi Modri zagospodarili terenom i nizali prilike. U 13. minuti Leon Šipoš dovodi Dinamo u vodstvo. Ubacio je loptu Antonio Marin, pogriješio gostujući vratar, a Šipoš mirno poentirao za 1:0.

Dinamo je mogao potpuno potopiti Lokomotiv u prvom dijelu, no lopta nije htjela u gol. U 27. minuti pucao je Marin, no njegov udarac vratar je obranio, a malo prije poluvremena, Mario Ćuže je lijepo tukao, ali tik uz vratnicu.