Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
DINAMO U TOTALNOJ TRANSFER-OFENZIVI: /

'Modri' doveli još jednog hit-igrača Prve HNL, odšteta ovaj put nije baš mala

Tu je vijest potvrdio predsjednik Gorice, Nenad Črnko na svojem Facebook profilu

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Čini se kako je zagrebački Dinamo krenuo u totalnu zimsku transfer-ofenzivu. Nakon što su doveli vratara Ivana Nevistića i lijevog beka Daniela Štefulja iz Rijeke, koji su doduše ostali na posudbi na Rujevici do kraja sezone i nakon što su, kako tvrde portugalski mediji, doveli Stefana Ristovskog, iz Gorice stiže vijest kako su "modri" od njih otkupili lijevog beka Marijana Čabraju.

Čabraja je jedan od najboljih lijevih bekova lige i samim time jedan od najvažnijih igrača Gorice. Tu je vijest potvrdio predsjednik Gorice, Nenad Črnko na svojem Facebook profilu, a kako i sam kaže, Čabraja će se Dinamu pridružiti već sutra.

"Rijeka - Gorica 0-2. Sretno Marijan Čabraja od sutra u Dinamu uz drugi najveći transfer u povijesti Gorice", napisao je Črnko.

Iznos transfera još nije poznat, ali nagađa se kako je riječ o nemaloj odšteti od oko dva milijuna eura. Najveći transfer Gorice do sada bio je onaj Atiemwena kojeg su Dinamu prodali također za cifru koja se kretala oko dva milijuna eura.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike