PRVA POBJEDA / Dinamo svladao ljubljansku Olimpiju u prvoj pripremnoj utakmici

Dinamo je došao do prve pobjede ove godine. Rezultatom 2:0 svladao je Olimpiju iz Ljubljane.

11.1.2022.
17:16

Dinamo je u Rovinju odigrao prvu utakmicu ove godine. Prijateljsku utakmicu odigrali su protiv ljubljanske Olimpije i slavili s 2:0. Pogotke za Dinamo početkom drugog djela zabili su Luka Menalo i Deni Jurić.

Zanimljivo je da za prvi gol Menalu asistirao baš Jurić, a za pogodak Juriću asistirao je Menalo. Očito se mladi Dinamov dvojac jako dobro razumije.

Prvi nastup Petra Bočkaja

Trener hrvatskog prvaka Željko Kopić imao je po jednu momčad za svako poluvrijeme, a mogli smo vidjeti i prvi nastup Petra Bočkaja za modre.

Cijelu utakmicu možete pogledati OVDJE

DINAMO - OLIMPIJA 2:0 (Menalo 65', Jurić 67')

DINAMO (3-5-2): Zagorac - Theophile, Dilaver, Franjić - Špikić, Tomek, Baturina, Ivanušec, Bočkaj - Petković, Oršić. Trener: Željko Kopić,. Drugo poluvrijeme: Čavlina - Milić, Lauritsen, Perić - Moharrami, Gojak, Duvnjak, Bulat, Menalo - Jurić, Barišić

OLIMPIJA (4-3-3): Banić - Boakye, Milović, Crnomarković, Pavlović -, Kapun, Pilj - Ziljkić, Mudražija, Sešlar - Nukić (još su igrali: Matić, Andrejašić, Korun,, Delamea, Ratnik, Tomić, Gavrić, Aldair, Bskera, Kurež. Trener: Dino Skender