juventus slavio 2-0 / Dinamo nije izdržao u Torinu: 'Modri' natjecanje završili bez boda i s gol razlikom 0-15

U drugom susretu iz ove skupine Lyon i Sevilla su odigrali bez golova što je Španjolcima osiguralo drugu poziciju

7.12.2016.
22:41

TORINO - U susretu posljednjeg, šestog kola H skupine Lige prvaka nogometaši Dinama poraženi su u Torinu od Juventusa 0-2 okončavši natjecanje u skupini sa šest poraza i razlikom pogodaka 0-15.

Dinamo je odigrao odlično prvih 45 minuta, no u nastavku nije izdržao pritisak talijanskog prvaka koji je i s B sastavom rutinski stigao do pobjede i potvrde prvog mjesta u skupini.

Golove za torinsku 'Staru damu' zabili su Gonzalo Higuain (52) i Daniele Rugani (73). Mario Mandžukić je igrao do 85. minute za Juve, dok Marko Pjaca zbog ozljede nije konkurirao za sastav domaćina.

U drugom susretu iz ove skupine Lyon i Sevilla su odigrali bez golova što je Španjolcima osiguralo drugu poziciju.

Prvo mjesto u skupini osvojio je Juventus sa 14 bodova, druga je Sevilla sa 11 bodova, Lyon na trećem mjestu ima osam bodova, dok je Dinamo na začelju bez bodova.