Pregršt iznenađenja / Dan preokreta u Premiershipu: Tottenham pao u Southamptonu, Newcastle okrenuo 0:2

Spursi su bili lišeni pomoći Mauricija Pochettina s klupe, on je odrađivao prvu od dvije utakmice suspenzije

9.3.2019.
19:15
AP images

Tottenham je dosta pao u formi i od borbe za naslov došao je do toga da će u narednim kolima grčevito pokušavati zadržati treće mjesto. Četvrto kolo zaredom ostao je bez pobjede, ovaj put u gostima kod Southamptona koji je nastavio preporod nakon dolaska na klupu Austrijanca Hasenhüttla.

Ovdje su Spursi vodili golom Harryja Kanea od 26. minute, ali u zadnjih 15 minuta domaćin je posve okrenuo susret. Prvo je Valery u 76. minuti poravnao, a onda je pet minuta kasnije Ward-Prowse zabio za pobjedu domaćina.

Spursi su bili lišeni pomoći Mauricija Pochettina s klupe, on je odrađivao prvu od dvije utakmice suspenzije i to prvu baš protiv svog bivšeg kluba.