ŠOK ZA REDSE / Ovo je možda i kraj snova o tituli: Van Dijku je to tek drugi poraz na Anfieldu u karijeri

Na ljestvici vodi Manchester City sa 73 boda, dok Arsenal i Liverpool imaju po dva boda manje.

14.4.2024.
17:10
profimedia

Nogometaši Liverpoola doživjeli su neočekivani domaći poraz od Crystal Palacea sa 0-1 u susretu 33. kola engleskog prvenstva pokvarivši izglede za osvajanje naslova prvaka.

NASLOV SVE DALJE /

Barišić zamijenjen u šokantnom prvenstvenom porazu Rangersa

Nakon 0-3 poraza od Atalante u prvom susretu četvrtfinala Europske lige, Redsi su kiksali i u nacionalnom prvenstvu izgubivši na Anfieldu od Crystal Palacea sa 0-1.

Ovim porazom odabranici Jurgena Kloppa pokvarili su izglede za osvajanje naslova prvaka, posebice ako Arsenal nešto kasnije osvoji tri boda protiv Aston Ville.

Susret je odlučio gol Eberechija Eze u 14. minuti.

Liverpool je tijekom susreta imao skoro 70 posto posjeda lopte, više od 20 udaraca i nekoliko sjajnih prilika, ali domaći igrači nisu uspjeli svladati Deana Hendersona.

Najbliže golu domaćin je bio u 27. minuti kada je Wataru Endo loptu poslao u prečku. I gosti su imali još nekoliko prilika, a možda i najveću na utakmici propustio je Jean-Philippe Mateta u 18. minuti. Alisson je već bio svladan, no loptu je s gol crte očistio Andy Robertson.

U drugom ogledu Fulham je na gostovanju pobijedio West Ham sa 2-0. Junak susreta je bio dvostruki strijelac Andreas Pereira (19, 72)

Kasnije se još sastaju Arsenal i Aston Villa, a u ponedjeljak igraju Chelsea i Everton.