GLEDA LI DALIĆ OVO? / Povremeni Vatreni prekinuo je golgetersku sušu u posljednjoj utakmici sezone

Posljednjih tjedana je bilo puno govora o transferu Čolaka, koji je u klub stigao prošlo ljeto

27.5.2023.
15:45

Hrvatski napadač Antonio Mirko Čolak bio je strijelac posljednjeg gola za Rangers u 3-0 (1-0) gostujućoj pobjedi protiv Saint Mirrena u susretu posljednjeg, 38. kola škotskog nogometnog prvenstva.

TEŠKO STEČENA POBJEDA /

Barišić iz slobodnog udarca pogodio za slavlje Rangersa: Vatreni je bio heroj, Čolaku mrvice u teškoj pobjedi

Čolak, koji nije igrao više od mjesec i pol dana zbog ozljede, ušao je u igru u 69. minuti i zabio za konačnih 3-0 u 78. minuti. Bio je to njegov 14. prvenstveni pogodak ove sezone.

Zajedno s Čolakom, u 69. minuti za Rangers je u posljednjoj utakmici sezone za taj klub u igru ušao i Borna Barišić.

Rangers je sa 92 osvojena boda završio drugi na ljestvici, sedam bodova manje od Celtica koji je osvojio 53. naslov prvaka. Treći Aberdeen je osvojio 57 bodova.

FNC 11 - borilački spektakl godine iz Arene Zagreb gledajte UŽIVO u nedjelju, 28. svibnja, od 20 sati, ekskluzivno na PLAY Premiumu!